Partner serwisu
05 marca 2024

LERTA POLAND Sp. z o.o. została Partnerem Głównym konferencji

Kategoria: XXII Konferencja Naukowo-Techniczna Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

LERTA POLAND Sp. z o.o. została Partnerem Głównym zbliżającej się XXII Konferencji Naukowo-Technicznej Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle.

Jako część Photon Energy Group – globalnego gracza w sektorze energetycznym - dostarczamy dostosowane do potrzeb biznesowych rozwiązania w zakresie dostaw energii oraz elastyczności energetycznej dla konsumentów w Polsce, w tym Demand Side Response. W naszej wirtualnej elektrowni łączymy wytwórców energii odnawialnej, magazyny energii, operatorów sieci i konsumentów w jeden system, pomagając wszystkim czerpać korzyści z zielonej transformacji.

Photon Energy Group to grupa firm, których wspólną misją jest zapewnienie wszystkim dostępu do czystej energii, czystej wody i czystego środowiska.

Photon Energy i Lerta zapewniają kompleksowe rozwiązania w obszarze energii odnawialnych oraz elastyczności energetycznej. Photon Water natomiast oferuje rozwiązania w dziedzinie uzdatniania i zarządzania zasobami wodnymi, a nasza technologia remediacji usuwa zanieczyszczenia z wody i gleby, eliminując toksyczne związki PFAS.

Jako spółka giełdowa działająca w ponad 15 krajach na dwóch kontynentach, łączymy globalną perspektywę z lokalną wiedzą specjalistyczną. Od momentu założenia w 2008 r. powiększyliśmy nasz zespół do ponad 400 pracowników na całym świecie. 

Kierujemy się przekonaniem, że dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym możemy pomóc w budowaniu zrównoważonej przyszłości dla wszystkich. 

Odwiedź stronę lerta.energy oraz photonenergy.com, aby dowiedzieć się więcej.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ