Partner serwisu
27 kwietnia 2015

Klucz Sukcesu dla Energetyki Cieplnej Opolszczyzny

Kategoria: XXII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

– Jej historia przekracza już 45 lat. Te lata to ogromny kapitał doświadczenia. Swój sukces zawdzięcza m.in. elastyczności w dostosowywaniu się do zmian, kreowaniu własnych rozwiązań i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, opartej na akwizycjach przedsiębiorstw ciepłowniczych – tak o ECO powiedział Bogusław Regulski, wiceprezes Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Klucz Sukcesu dla Energetyki Cieplnej Opolszczyzny

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA otrzymała Klucz Sukcesu za działalność na rzecz ochrony środowiska naturalnego i wkład w rozwój polskiego ciepłownictwa.

27 kwietnia podczas Wiosennego Spotkania Ciepłowników z rąk Adama Grzeszczuka, prezesa zarządu BMP, statuetkę odebrał Andrzej Goździkowski, członek zarządu, dyrektor ds. operacyjnych ECO SA.

Laudację wygłosił Bogusław Regulski, wiceprezes zarządu Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie:

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA

Jej historia przekracza już 45 lat. Te lata to ogromny kapitał doświadczenia. W ciągu 45 lat działalności, z lokalnego podmiotu świadczącego usługi ciepłownicze dla Opola i kilku gmin ościennych, ECO stała się wysoko cenioną w branży energetycznej i szeroko rozpoznawalną marką.

Dzisiaj, jako Grupa Kapitałowa, składająca się obecnie z ośmiu spółek, jest dostawcą usług energetycznych dla przeszło pół miliona mieszkańców na terenie 10 województw naszego kraju.

ECO to synonim jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności. W jej działalności dominują  własne rozwiązania i wypracowane przez siebie standardy we wszystkich sferach funkcjonowania: tak technicznej, jak i organizacyjnej.

Swój sukces zawdzięcza m.in. elastyczności w dostosowywaniu się do zmian, kreowaniu własnych rozwiązań i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, opartej na akwizycjach przedsiębiorstw ciepłowniczych.

Wśród swoich priorytetów ECO stawia przede wszystkim: rozwój i doskonalenie kompetencji pracowników, wzrost efektywności energetycznej i ekonomicznej przedsięwzięć, rozwój rynku i dbałość o klienta, a także troskę o środowisko naturalne.

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA:

- to prekursor nowoczesnego ciepłownictwa opartego na wysokosprawnej kogeneracji (pierwszy w Polsce układ kogeneracyjny oparty na turbinie gazowej i kotle odzysknicowym został uruchomiony w Opolu w 1999 roku);

- wielokrotnie nagradzana za działania na rzecz ochrony środowiska i inwestycje proekologiczne (ostatnio nagrodzona tytułem PROMOTOR EKOLOGII podczas kongresu „STOP niskiej emisji” za realizację programu KAWKA, wcześniej, m.in. przez WFOŚiGW w Opolu za realizację programu likwidacji przeszło 360 kotłowni lokalnych w Opolu w latach 1993-1999);

- doceniona przez klientów (spółka od 11 lat posługuje się godłem FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI);

- ceniona w branży ciepłowniczej (dwukrotnie laureat Laura Ciepłownictwa IGCP dla wiodącego przedsiębiorstwa ciepłowniczego).

Niech więc ten Klucz Sukcesu, przyznany za dynamiczny rozwój, działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i wkład w rozwój polskiego ciepłownictwa, pozwoli na otwarcie kolejnych drzwi i bram na dalszej drodze ku świetności polskiego ciepłownictwa. 

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ