Partner serwisu
29 kwietnia 2022

Zakończyło się XXIX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Kategoria: XXIX Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

26-28 kwietnia w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyło się XXIX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników - największe wydarzenie dla sektora ciepłowniczego w kraju.

Zakończyło się XXIX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Ponad 700 uczestników miało okazję wysłuchać 40 referatów technicznych w 7 panelach oraz 2 debat. Nie zabrakło wykładu w ramach Akademii BMP (referat ppłk Krzysztofa Przepiórki) oraz wycieczki techniczej do ciepłowni w Szaflarach.

– Cieszę się, że nasze spotkanie się rozwija, że powróciliśmy z jego organizacją do tradycyjnego, wiosennego terminu – mówił podczas otwarcia konferencji Adam Grzeszczuk, prezes firmy. Podkreślił, jak istotny wpływ na branżę mają obecne wydarzenia: wojna w Ukrainie, drożejące paliwa, przerwane łańcuchy dostaw czy transformacja energetyczna.

Wydarzenie od lat wpisane jest w kalendarz tradycyjnych branżowych spotkań, urastając do rangi jednej z najważniejszych tego typu konferencji w Polsce. Przedstawiciele ponad 250 różnych firm i zakładów, oprócz uczestnictwa w panelach wykładowych, mogli pogłębiać swoją wiedzę m.in. odwiedzając liczne stoiska wystawienniczne (ponad 50).

Spotkanie ciepłowników to także uroczysta gala, podczas której wręczone zostały 2 statuetki jubileuszowe: dla firm Ferox (25 lat) i Szczecińskiej Energetyki Cieplnej (60 lat) oraz prestiżowy Klucz Sukcesu - wyróżnienie przyznawane za wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój sektora ciepłowniczego. Tym razem statuetka trafiła do MPEC Kraków (https://www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,2219,91221.html).  

Nie zabrakło chwil na branżową integrację - w czasie rewelacyjnego koncertu zespołu Oddział Zamknięty czy tradycyjnego wieczoru grillowego w Małym Cichym.

W imienu organizatora - BMP Sp. z o.o. (wydawcy magazynu Energetyka Cieplna i Zawodowa oraz portalu kierunekenergetyka.pl) - serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie do Zakopanego i już teraz serdecznie zapraszamy na przyszłoroczą, jubileuszową, trzydziestą edycję. Do zobaczenia!

A wcześniej - przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zapraszamy do bogatej galerii zdjęć https://www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,2219,91212.html

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ